SP 65 Bydgoszcz
14.12.2018 10:43

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wydarzenia· A_Wasniowska dnia 11.12.2018 10:53 · Drukuj
WydarzeniaSerdecznie zapraszamy 17 grudnia w godzinach 16:30-18:30(stołówka szkolna- budynek główny) na tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa moc atrakcji tym razem o tematyce Świąt Bożego Narodzenia. Za każdą przeznaczoną w szczytnym celu symboliczną kwotę będziecie mieć okazję zakupić świąteczne kartki, ozdoby, pierniki a wszystko to w klimacie kolęd i bożonarodzeniowych występów artystycznych.

Sukces w konkursie na bydgoską kartkę bożonarodzeniową

Konkursy· I_Stawska dnia 14.12.2018 09:36 · Drukuj
KonkursyUczniowie klas I-III brali udział w konkursie na kartkę bożonarodzeniową z motywem bydgoskim ogłoszonym przez Prezydenta Bydgoszczy. Na konkurs dzieci z naszej szkoły przygotowały aż 85 projektów. Wybrane przez organizatorów prace zostaną wydrukowane na kartkach świątecznych wysyłanych przez Prezydenta Bydgoszczy do lokalnych instytucji, honorowych bydgoszczan oraz partnerów miasta w kraju i zagranicą. Z wielką radością informujemy, że uczennice Zuzanna Buda z 3b i Liliana Tataruch z 2d zdobyły wyróżnienie w tym konkursie i zostały zaproszone na spotkanie z Prezydentem do bydgoskiego Ratusza. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Warsztaty dla uczniów " Zdolni znad Brdy"

Informacje· A_Chojnacka_Malek dnia 14.12.2018 09:35 · 0 czytań · Drukuj
InformacjePałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza w styczniu 2019 r. na warsztaty wsparcia psychologicznego dla uczniów szkół podstawowych (klasy V-VI SP): 09.01.2018, godz. 10:00 „Poradnia Rozwoju Zdolności” – warsztaty wsparcia psychologicznego dla uczniów zdolnych Drugie warsztaty w tym roku szkolnym skierowane są do zdolnych uczniów szkół podstawowych (klasy V-VI SP). Spotkanie zatytułowane „Jak szybciej i efektywniej się uczyć – techniki wspomagające uczenie się” odbędzie się w świetlicy Gimnazjum nr 27 w Bydgoszczy (ul. Kruszwicka 2).

Spotkania z pisarzami

Wydarzenia· D_Bittner dnia 12.12.2018 19:43 · Drukuj
WydarzeniaPo raz kolejny uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestniczenia w autorskim spotkaniu z pisarzem. Obecny rok szkolny rozpoczęliśmy wrześniowym spotkaniem z panią Agnieszką Stelmaszyk. Uczniowie klasy 2c wsłuchiwali się w opowieści o Tomusiu Orkiszku i Kronikach Archeo.
Po spotkaniu dzieci podziękowały piękną laurką wykonaną w szkole razem z wychowawcą panią Teresą Raniszewską.
W grudniu ponownie byliśmy posłuchać pisarza literatury dziecięcej- tym razem pani Agnieszki Cholewińskiej-Szkolik.
Klasa 1d z przejęciem słuchała o przygodach bohaterki książek- Misi, o tym, jak powstają te dzieła. Na koniec dzieci podarowały pisarce album z ilustracjami, który wcześniej przygotowały pod kierunkiem swojej wychowawczyni, pani Beaty Brzykcy. Był czas na otrzymanie autografów, na indywidualne rozmowy z pisarzem.
Myślę, że te spotkania z literaturą pozwolą dzieciom polubić czytanie i będzie trwało to długo...

Zebrania z rodzicami klas IV-VIII

Komunikaty· M_Domanska dnia 11.12.2018 10:56 · Drukuj
Komunikaty
12.12.2018 r. (środa) klasy VI-VIII o godz. 18.00
13.12.2018 r. (czwartek) klasy IV-V o godz. 18.00

DZIĘKUJEMY

Informacje· M_Wankiewicz dnia 10.12.2018 18:24 · Drukuj
InformacjeBardzo, bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w LOTERII MIKOŁAJKOWEJ.
Zebraliśmy dla dziewczynek ponad 3000 zł. Organizatorzy

Działania profilaktyczne

Informacje· T_Stachowska_Dalke dnia 10.12.2018 18:21 · 40 czytań · Drukuj
InformacjeSzanowni Rodzice! Autorytet to człowiek mający duże poważanie ze względu na swą wiedzę lub postawę moralną, stawiany za wzór do naśladowania, mający wpływ na postawy i myślenie innych ludzi. Życzymy byście byli dla swoich dzieci autorytetami. Szkoła nasza bierze udział w ogólnopolskiej kampanii profilaktyczno- edukacyjnej "Bądźmy poszukiwaczami autorytetu". Do udziału w kampanii losowo wybrano następujące klasy: 4a, 4e, 5c, 6d, 6f, 7f, 7g.

Samorządowe Mikołajki i przypomnienie o konkursie

Samorząd Uczniowski· K_Blaszak dnia 10.12.2018 18:19 · Drukuj
Samorząd UczniowskiOkres przed Świętami Bożego Narodzenia to jeden z piękniejszych okresów w całym roku.... nie licząc wakacji ;-) Dziękujemy Wam, że w tym roku z okazji Mikołajek tak chętnie wzięliście udział w naszej zabawie i założyliście najróżniejsze świąteczne nakrycia głowy: były Mikołaje, śnieżynki, renifery a nawet świecące choinki ;-) W czasie przerwy przypomnieliśmy sobie najpopularniejsze świąteczne przeboje, niektórzy stworzyli do nich nawet ciekawe choreografie ;-) Zabawa była przednia! Jednocześnie, będąc w tematyce Świąt Bożego Narodzenia pragniemy przypomnieć o plebiscycie na najpiękniej ozdobioną salę lekcyjną. Wasze aranżacje oceniane będą przez specjalnie w tym celu powołaną komisję w dniach 18-20 grudnia. Zachęcamy do wzięcia udziału :-)

Święto Pluszowego Misia

Wydarzenia· A_Wrzesinska dnia 10.12.2018 18:17 · Drukuj
Wydarzenia25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. W dniach poprzedzających to sympatyczne święto w filii naszej szkoły organizowane były różnorodne zajęcia dotyczące tej tematyki. Uczniowie oglądali filmy i bajki o misiach, śpiewali piosenki, uczyli się rymowanek, przygotowali prace plastyczne techniką kolażu przedstawiające oczywiście niedźwiadki. Uczestniczyli też w zajęciach prowadzonych w bibliotece miejskiej, gdzie poznali książki, których bohaterami są misie. Uwieńczeniem odchodów był dzień, w którym każdy chętny uczeń mógł przynieść do szkoły swojego ukochanego misia - pluszaka.

Spotkanie z ilustratorką książek

Wydarzenia· L_Drzewiecka dnia 10.12.2018 18:14 · Drukuj
Wydarzenia7 grudnia klasy 3a i 5a gościły ilustratorkę książek dla dzieci Panią Ewę Poklewską - Koziełło. Pani Ewa współpracuje z wiodącymi wydawnictwami, dla których zilustrowała kilkadziesiąt książek najlepszych polskich i zagranicznych autorów. Najbardziej rozpoznawanym jej dziełem są Kuba i Buba, bohaterowie książek Grzegorza Kasdepke. Dzieci w czasie spotkania poznały tajniki pracy ilustratora, ale także rolę wydawnictwa w procesie tworzenia książki. Na koniec wszystkie dzieci wspólnie z naszym gościem ilustrowały grę planszową. Bardzo dziękujemy Pani Ewie za wizytę i czekamy z niecierpliwością na więcej takich inspirujących spotkań.

Wyniki konkursu piosenki świątecznej w jęz. angielskim

Konkursy· B_Malicka dnia 07.12.2018 13:25 · Drukuj
KonkursyZ przyjemnością informujemy , że 5 grudnia odbył się konkurs piosenki świątecznej w jęz. angielskim. Oto zwycięzcy:
I miejsce Aleksandra Z. kl Vf
II miejsce Maria M. Zofia W. kl Vd
III miejsce Julia Sz. kl VI f
III miejsce Sara P. Maja W. kl IVc
Wyróżnienia:
Łukasz K. Jakub G. kl Vi oraz Maja K. kl VIf
Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Organizatorzy :
A. Tworkowska, A. Nicpoń- Jendrzejczak, B. Malicka

Wizyta przedszkolaków w bibliotece

Wydarzenia· D_Bittner dnia 06.12.2018 18:59 · Drukuj
Wydarzenia30 listopada naszą bibliotekę odwiedziły dzieci z zaprzyjaźnionego przedszkola nr 43 " U Krecika Szybownika". Przyszły w Święto Pluszowego Misia, dlatego też każde z nich zabrało na spotkanie ulubionego pluszaka. W trakcie zajęć przedszkolaki dowiedziały się dużo o pluszowych misiach, poznały historię ich powstawania. Zobaczyły liczne książki poświęcone miśkom, a także miały możliwość przejrzenia misiowych czasopism - " Miś" oraz " Kubuś Puchatek". Na zakończenie posłuchały krótkich przygód Misia Uszatka. Dzieciom podobała się ta książka, mam nadzieję, że z pomocą dorosłych będą mogły poznać ją w całości, a także sięgać po inną literaturę dziecięcą.

Wyniki konkursu "Wiedzy o sporcie"dla klas VI

Konkursy· B_Krzyzanowska dnia 06.12.2018 18:57 · 40 czytań · Drukuj
Konkursy5 grudnia 25 uczniów klas VI sprawdziło swoją wiedzę z zakresu tematyki sportowej rozwiązując test, krzyżówkę,odgadując dyscypliny sportowe ze zdjęć. Tematyka testu konkursowego obejmowała zagadnienia starożytnych igrzysk olimpijskich, współczesnych dyscyplin sportowych i ich konkurencji, przepisów, znajomości sportowców, tematy dotyczące zdrowia i higieny.

Uwaga! Konkurs plastyczny!

Konkursy· M_Kwiatkowska dnia 06.12.2018 18:57 · Drukuj
KonkursyZapraszamy do udziału w Metropolitalnym Konkursie Plastycznym dla Uczniów Szkół Podstawowych z okazji Stulecia Odzyskania Niepodległości „BUKIET DLA NIEPODLEGŁEJ”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych z klas 1 – 3 i 4 – 6.  Oczekujemy prac plastycznych w formacie A3 wykonanych w dowolnej płaskiej rysunkowej bądź malarskiej technice plastycznej (pastele, kredki, tempera, akryl, olej, dozwolona jest także technika mieszana) zgodnych z tematem konkursu: „BUKIET DLA NIEPODLEGŁEJ”. Prace można oddawać do 18 grudnia w sali 215.

Program „Podróż z baśniami Andersena”

Wydarzenia· A_Wasniowska dnia 06.12.2018 18:53 · Drukuj
WydarzeniaPrzez cały rok szkolny panie Ewa Makowska-Kozioł, Anna Waśniowska i Bogumiła Migdalska realizują program pt. „Podróże z baśniami Andersena”. Uczniowie klasy IVc pod kierunkiem nauczyciela języka polskiego przygotowują piękne czytanie baśni Andersena i raz w miesiącu prezentują je dzieciom z oddziału przedszkolnego. W październiku czwartoklasiści czytali przedszkolakom „Calineczkę” a w listopadzie - „Nowe szaty cesarza”. Maluchom bardzo podobały się baśnie czytane przez starszych kolegów. Wyraziły to w wykonanych przez siebie pracach plastycznych.

FILMOWY LISTOPAD

Wydarzenia· M_Jaworska dnia 05.12.2018 19:45 · 44 czytań · Drukuj
WydarzeniaTegoroczny, rocznicowo-patriotyczny Filmowy Listopad już za nami. Odbyły się dwa konkursy. Pierwszy, plastyczny dla uczniów klas IV-VI dotyczył projektu plakatu filmu historycznego, opowiadającego o jakimś ważnym wydarzeniu minionych 100 lat niepodległego państwa polskiego. Najlepsze projekty można oglądać na wystawie w holu szkoły.

Mikołajki w Carrefourze

Wydarzenia· T_Stachowska_Dalke dnia 05.12.2018 17:43 · Drukuj
Wydarzenia4 grudnia 2018 r. uczniowie klasy 3b wraz z wychowawcą panią Mariolą Kryszak odwiedzili zaprzyjaźniony Careffour. Celem naszej wizyty było dekorowanie pierników, zanim to nastąpiło dyrektor Jolanta Szarszewska przedstawiła uczniom prezentację na temat pierników i sposobu ich dekorowania. Wspomniała także o górnikach, ich święto obchodzimy właśnie w Barbórkę - 4 grudnia. Mali dekoratorzy przystąpili do pracy, ozdobili pierniki bardzo pomysłowo i starannie. Zostali ugoszczeni - były słodycze, pierniki i napoje. Nasi uczniowie zachowywali się rewelacyjnie, mogą być wizytówką szkoły. Na koniec wizyty zostali obdarowani mikołajkowymi podarunkami i zadowoleni wrócili do szkoły. Ozdobione przez dzieci pierniki będą podziwiali pracownicy sklepu :)

Wyniki konkursu plastycznego "Jestem Polakiem, jestem u siebie"

Konkursy· M_Kwiatkowska dnia 04.12.2018 15:42 · Drukuj
KonkursyZ przyjemnością informujemy, że w międzyszkolnym konkursie plastycznym organizowanym na 100 lat Niepodległości Polski „Jestem Polakiem, jestem u siebie” organizowanym przez SP nr 9 w Bydgoszczy nasze uczennice Maria Mróz z klasy V oraz Magdalena Olejniczak z klasy V otrzymały wyróżnienia. Gratulujemy!

Wyniki konkursu plastycznego "Idzie jesień......"

Konkursy· M_Kwiatkowska dnia 04.12.2018 15:41 · Drukuj
KonkursyZ przyjemnością informujemy, że w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Idzie jesień, piękne kolory niesie” organizowanym przez ZS nr 6 w Bydgoszczy nasze uczennice Roksana Szczudło z klasy VII oraz Aleksandra Nowakowska z klasy V otrzymały wyróżnienia. Gratulujemy!

Dyskoteka andrzejkowa dla klas V

Wydarzenia· L_Drzewiecka dnia 03.12.2018 19:24 · Drukuj
Wydarzenia29 listopada 2018r. w szkolnej stołówce odbyła się wyjątkowa dyskoteka andrzejkowa dla klas V. Dzięki współpracy z Wolontariatem Zespołu Szkół Mechanicznych nr 2 udało się przygotować dla dzieci liczne wróżby i atrakcyjne pokazy, m.in. taniec z kulami ledowymi, football freestyle i taniec z hula hop. Zabawę umilił również znany i lubiany konkurs tańca z balonem. W czasie dyskoteki mogliśmy również nacieszyć się pachnącymi łakociami z kawiarenki. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim wolontariuszom za ich wielkie zaangażowanie. Była to naprawdę udana impreza!

Międzyszkolny Konkurs MAT-BIT dla klas IV

Konkursy· M_Domanska dnia 03.12.2018 13:33 · Drukuj
Konkursy
Zapraszamy uczniów klas 4. do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Informatycznym „Mat-Bit” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy.
Konkurs jest wieloetapowy:
Eliminacje - etap szkolny – 4 grudnia br. (wtorek) o godz. 14.45 lub 6 grudnia (czwartek) o godz. 15.35 w sali 123.
I etap - etap szkolny, w pracowni informatycznej SP65 - 12 grudnia br. (środa) o godz. 14.00.
II etap - etap międzyszkolny, finał w Szkole Podstawowej nr 15 - 20 lutego 2019 r. o godz. 16.00.
Regulamin i próbne testy są dostępne na stronie www.sp15.bydgoszcz.pl

LOTERIA MIKOŁAJKOWA

Informacje· M_Wankiewicz dnia 03.12.2018 13:31 · Drukuj
InformacjeLoteria fantowa. 6 grudnia, czwartek od godziny 8.30. Sala 18 i 110. Każdy los wygrywa. Cena losu 2 zł, 5 zł, 10 zł. Ciekawe fanty. Zbieramy na leczenie Gabrysi i Alicji. Przyjdź koniecznie w czasie przerwy lub lekcji.

Konkurs plastyczny "Jesienno- zimowa ortografia"

Konkursy· T_Stachowska_Dalke dnia 03.12.2018 13:31 · Drukuj
KonkursyZapraszam uczniów klas IV-VIII do udziału w konkursie plastycznym "Jesienno- zimowa ortografia". Konkurs skierowany jest do osób, które mają trudności z przyswojeniem sobie pisowni wyrazów. Proszę w formie plastycznej przedstawić słownictwo z trudnościami ortograficznymi związane z jesienią lub zimą. Format dowolny, technika też. Macie na to czas do końca stycznia 2019 r., prace z poprzednich lat można obejrzeć na tablicy obok sali 31. Liczę na Waszą pomysłowość, prace można przynosić do sali 113, gabinet pedagoga.

Andrzejkowy wieczór

Wydarzenia· E_Kobus_Jandernal dnia 03.12.2018 13:25 · Drukuj
WydarzeniaPierwszoklasiści ze świetlicy filii, w wigilię imienin Andrzeja, wzięli udział w wieczorze wróżb. Czekały na nich przepowiednie związane z przyszłością. Wróżono na wiele sposobów, oczywiście na wesoło i z przymrużeniem oka. Potem na dzieci czekał słodki poczęstunek, przy pięknie przystrojonym stole. A potem był dalszy ciąg magicznego wieczoru: pląsy przy muzyce. Czy naszym milusińskim podobało się? Baaardzoooo ;)

Konkurs "Wiedzy o sporcie" dla klas 6

Konkursy· B_Krzyzanowska dnia 30.11.2018 22:18 · Drukuj
Konkursy5 grudnia (środa) o godz.15.30 ( zbiórka chętnych na holu na I piętrze) odbędzie się konkurs sprawdzający wiedzę z zakresu igrzysk starożytnych, znanych sportowców, dyscyplin sportowych i podstawowych przepisów gier. Drużyny 2-osobowe będą miały za zadanie rozwiązać test (pytania zamknięte i otwarte), krzyżówkę, rozpoznać ze zdjęć rodzaj dyscypliny sportowej. Czas trwania konkursu- 45 minut, wyniki- następnego dnia.Dla 5 najlepszych duetów przewidziane są nagrody sportowe ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły. Organizatorem konkursu jest nauczyciel wf Beata Krzyżanowska

Działania profilaktyczne

Wydarzenia· T_Stachowska_Dalke dnia 30.11.2018 22:17 · Drukuj
Wydarzenia29 listopada 2018 r. wszystkie dziewczynki z klas piątych i szóstych wzięły udział w programie edukacyjnym o dojrzewaniu pod nazwą "Między nami kobietkami". Spotkanie prowadzone było przez położną panią Katarzynę Kuźniacką, która przekazała najważniejsze informacje dotyczące okresu dojrzewania. Każda dziewczynka otrzymała zestaw higieniczny. Osoby nieobecne tego dnia w szkole zapraszam po odbiór zestawu :)

Międzyszkolny konkurs plastyczny - "Anioł na każdy dzień"

Konkursy· B_Redzik_Chlebosz dnia 29.11.2018 15:12 · 188 czytań · Drukuj
Konkursy
Międzyszkolny konkurs plastyczny
papierowy witraż "Anioł na każdy dzień"
dla klas I - VIII

Konkurs plastyczny "Najpiękniejsze miejsca Bydgoszczy"

Konkursy· M_Olejniczak dnia 28.11.2018 19:41 · Drukuj
KonkursyZakończylismy świetlicowy konkurs plastyczny "Najpiękniejsze miejsca Bydgoszczy". Dzieci wykazały się ogromną pomysłowością i kreatywnością. Wszystkie prace były staranne i ładne. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, zwłaszcza zwycięzcom:
I miejsce Amelia K. kl. 7e
II miejsce  Narina Z. kl. 5i
III miejsce Zuzanna M. kl. 8c

Konkurs plastyczny "Fordon - moja dzielnica"

Konkursy· M_Nowakowska_Wojt dnia 28.11.2018 19:40 · Drukuj
Konkursy26 listopada odbył się konkurs plastyczny pt. "Fordon- moja dzielnica". Wzięli w nim udział uczniowie klas trzecich.
Osoby nagrodzone to:
I miejsce - Dominika Kaspar - kl.3b
II miejsce - Kinga Żeligowska - kl.3d
III miejsce - Noemi Sajko - kl.3c
Gratulujemy!
Organizatorzy: Beata Brzykcy, Aleksandra Gosz, Małgorzata Nowakowska- Wójt

Konkurs na Najbardziej Pluszową Klasę IV

Samorząd Uczniowski· K_Blaszak dnia 27.11.2018 19:32 · Drukuj
Samorząd UczniowskiW poniedziałek odbył się w naszej szkole Dzień Pluszowego Misia. Misie przejęły na jeden dzień rządy w naszej szkole.... I pomyśleć, że wystarczy obiecać Wam możliwości "niepytania" a wszyscy tak chętnie biorą udział w zabawie ;-) Klasy IV wzięły udział w konkursie na Najbardziej Pluszową Klasę IV. W tym roku klasa IV A nie miała sobie równych - uczniowie przynieśli do szkoły w sumie ponad 70 misiów :-) Samorząd Uczniowski zadecydował również o włączeniu do konkursu klasę I B, która ogromnie nas zaskoczyła.... Misie przewyższyły liczebność klasy około 6-cio krotnie!!! Według naszych obliczeń w klasie Pani Agaty Klinger znalazło się ponad 150 miśków. Zasłużyliście zatem na słodką niespodziankę od Samorządu :-)

Dzień Kapcia - podsumowanie

Samorząd Uczniowski· K_Blaszak dnia 27.11.2018 19:31 · Drukuj
Samorząd UczniowskiKochani! Dziękujemy Wam serdecznie za tak pozytywny odbiór naszego pomysłu, jakim był piątkowy Dzień Kapcia :-) Cieszymy się, że tak chętnie wzięliście udział w zabawie. Motywuje to nas do tworzenia kolejnych "zwariowanych" dni w naszej szkole. . . Podsumowując, jest jedna klasa, dla której szkoła to naprawdę drugi dom. Konkurencja była bardzo duża, jednak przewagę wśród "udomowionych" miała klasa 8 d i to do nich powędrują obiecane słodkości.

Konkurs piosenki świątecznej z języka angielskiego

Konkursy· A_Nicpon_Jendrzejczak dnia 26.11.2018 22:03 · Drukuj
KonkursyZapraszamy uczniów klas 4-6 do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Świątecznej w języku angielskim. Konkurs odbędzie się 11.12.2018 r. w stołówce SP65 od godz.15.00. Zapraszamy na eliminacje szkolne, które odbędą się w środę 5 grudnia w sali 224. Zapisy i szczegóły u nauczycieli j.angielskiego.
Organizatorzy: A.Tworkowska, B.Malicka, A.Nicpoń-Jendrzejczak

Wszyscy czytamy "Pana Tadeusza"

Wydarzenia· D_Koldun dnia 26.11.2018 11:00 · Drukuj
WydarzeniaZapraszamy na blog koła filmowego. Znajdziecie tam film pt. "W 100. rocznicę odzyskania niepodległości wszyscy czytamy Pana Tadeusza A. Mickiewicza". Do udziału w projekcie zostali zaproszeni uczniowie, dyrekcja, nauczyciele, a także pani kucharka.

Każdy może zostać Świętym Mikołajem

Wydarzenia· M_Domanska dnia 24.11.2018 06:00 · Drukuj
Wydarzenia
„Każdy może zostać Świętym Mikołajem.
To jest sprawa prostsza niż się zdaje.” Plakat
Dołącz do mikołajkowej akcji i spraw radość dzieciom!!!
Prosimy o przynoszenie:
- przyborów szkolnych
- książek
- słodyczy
do 30.11.2018 - sala nr 5, 110, 114 (filia).
Dary zostaną przekazane do Domu Samotnej Matki w Bydgoszczy.
Dziękujemy!!! Organizatorzy: T. Włodarska, A. Chojnacka, M. Frąckowska, K. Kamińska

Warsztaty dla uczniów " Zdolni znad Brdy"

Informacje· A_Chojnacka_Malek dnia 21.11.2018 21:03 · 45 czytań · Drukuj
Informacje
„Poradnia Rozwoju Zdolności” – warsztaty wsparcia psychologicznego dla zdolnych uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na pierwsze w tym roku szkolnym warsztaty wsparcia psychologicznego z cyklu „Poradnia Rozwoju Zdolności”, które adresowane są do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Warsztaty dla rodziców

Informacje· A_Chojnacka_Malek dnia 21.11.2018 21:02 · 43 czytań · Drukuj
Informacje
„Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” - warsztaty wsparcia psychologicznego dla rodziców

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na drugie w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci oraz młodzieży pn. „Podobno niedaleko pada jabłko od jabłoni, a co jeśli tego nie chcemy? Słów kilka o tym, co robić, by nie powielać błędów naszych rodziców”.

Rozstrzygnięcie Miejskiego Konkursu Plastycznego Jesienny Kapelusz

Konkursy· D_Bittner dnia 21.11.2018 20:59 · 160 czytań · Drukuj
KonkursyZ przyjemnością informuję, że w konkursie organizowanym przez Katolicką Szkołę Podstawową w Bydgoszczy dwa pierwsze miejsca zdobyli uczniowie z naszej szkoły!

Dzień Pluszowego Misia

Wydarzenia· K_Blaszak dnia 20.11.2018 20:33 · Drukuj
WydarzeniaSamorząd Uczniowski ogłasza konkurs na najbardziej PLUSZOWĄ KLASĘ IV.
26 listopada ( w poniedziałek) przynosimy ze sobą swoje ukochane pluszaki a przedstawiciele Samorządu, którzy odwiedzą Was w salach, przeliczą Wasze misie i uwiecznią zbiory na zdjęciach.
Pozostałych uczniów również zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie! Każdy z Was, kto przyjdzie do szkoły z pluszakiem będzie zwolniony z odpowiedzi ustnej :-)

Dzień Kapcia :-)

Samorząd Uczniowski· K_Blaszak dnia 20.11.2018 20:28 · Drukuj
Samorząd UczniowskiSzkoła to miejsce, w którym uczniowie spędzają większość dnia, więc dlaczego by nie poczuć się w niej jak w domu? :-) Dlatego też ogłaszamy 23 listopada (piątek) DNIEM KAPCIA. Zachęcamy wszystkie klasy do wzięcia udziału w zabawie i założenia w ramach obuwia zmiennego domowych "bamboszy" :-) Niech w naszej szkole zapanuje iście domowa atmosfera :-) Prosimy przewodniczących klas o przeliczenie par kapci i przekazanie informacji przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego. Najbardziej "udomowiona" klasa otrzyma słodki upominek :-)

Dyskoteka andrzejkowa dla klas V

Wydarzenia· L_Drzewiecka dnia 20.11.2018 16:12 · Drukuj
WydarzeniaSerdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas V do udziału w dyskotece andrzejkowej, która odbędzie się w czwartek 29 listopada w godzinach 17:00-18:30 w stołówce szkolnej.
Zabieramy ze sobą złotówkę na wstęp oraz drobne fundusze na zakupy w kawiarence.
Dochód z imprezy będzie przekazany na wsparcie projektu "Siedem Aniołów". W czasie dyskoteki również będzie można przyłączyć się do akcji zbierania funduszy na pomoc w leczeniu naszych koleżanek Gabrysi i Ali.
Do zobaczenia!!!

Jak zbudować i uruchomić robota

Wydarzenia· A_Klinger dnia 20.11.2018 16:11 · Drukuj
Wydarzenia16.11.2018 r. dzieci z klasy I B wraz z paniami Agatą Klinger i Joanną Ziółkowską pojechały do firmy "RoboProjekt".
Po przekroczeniu progu przywitał nas kolorowy świat klocków LEGO.
Zostaliśmy podzieleni na dwie grupy. Podczas, gdy jedna uczyła się kodowania, druga grupa projektowała, budowała i programowała roboty.
Wynikiem naszej pracy były ruszające się i śpiewające ptaszki. Tak, tak, my tego dokonaliśmy!
Jak było? Zaczarownie i fantastycznie! Zobaczcie w galerii.

Narysowali przygody Neli-małej reporterki.

Wydarzenia· A_Klinger dnia 20.11.2018 16:11 · Drukuj
WydarzeniaDzieci z klasy I B wzięły udział w Czytelniczym Konkursie Plastycznym organizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Bydgoszczy. 15 listopada 2018 roku odebrały nagrody i podziękowania za udział.
Wyróżnienia zdobyły:
Natalia Kwiatkowska i Laura Szczybyło.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły. Zapraszamy do galerii.

Fantastyczna postawa - "Niebieska dyskoteka".

Wydarzenia· G_Frymark dnia 19.11.2018 09:26 · Drukuj
Wydarzenia30 października odbyła się "Niebieska dyskoteka". Było naprawdę mocno "niebiesko". Oprócz dobrej muzyki, wspólnej zabawy, nauki tańców i niebieskich konkursów dyskoteka miała na celu, wsparcie leczenia Alicji i Gabrysi. ZEBRALIŚMY 440 ZŁOTYCH. Wszystkim ofiarodawcom bardzo dziękujemy :) :) :)
Kolejna dyskoteka za rok
Organizatorzy: Grażyna Frymark, Renata Gralik, Ewa Grzegorek i Joanna Walczak

Konkurs "Matka Boża Królową Polski"

Konkursy· G_Frymark dnia 19.11.2018 09:25 · 105 czytań · Drukuj
Konkursy
Wyniki konkursu "Matka Boża Królową Polski" dla klas IV - VIII


Międzyszkolna Liga Szachowa

Informacje· M_Domanska dnia 18.11.2018 18:03 · 44 czytań · Drukuj
Plakat informacyjny

Zapraszamy na 3 rundę turnieju, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 66 w Bydgoszczy (Fordon).

Międzyszkolna Liga Szachowa to największe przedsięwzięcie szachowe ostatnich lat w województwie kujawsko-pomorskim prowadzone w ramach projektu Edukacja przez szachy. Jest to indywidualny turniej szachowy, w którym zawodnicy reprezentują szkołę do której uczęszczają. W drugim turnieju jaki rozegrany został w Zespole Szkół Budowlanych wzięły udział 73 osoby.

Konkurs pt.:"Piękna nasza Polska cała"

Konkursy· J_Salasinska_Andruszkiewicz dnia 18.11.2018 17:52 · Drukuj
Konkursy
W dniu 16 listopada w naszej szkole w klasach 2 odbył się kolejny konkurs związany z stuleciem odzyskania przez Polskę niepodległości. Wszystkie zespoły klasa drugich stawiły się punktualnie i konkurs mógł się rozpocząć. Pierwszym zadaniem było wskazanie na mapie miejsca położenia wybranych miast Polski. Wszystkie zespoły sprawiły się bez zarzutu. W kolejnych zadaniach dzieci odpowiadały na pytania, układały puzzle z herbów miast oraz grały w grę stworzoną specjalnie na potrzeby konkursu na stronie https://quizizz.com/. Punkty były przez zespoły gromadzone w postaci klocków. Walka był zażarta.  A oto wyniki:
I miejsce -  zespół z klasy II d
II miejsce -  zespół z klasy II c
III miejsce -  zespół z klasy II a
Brawo nie tylko dla zwycięzców, ale dla wszystkich uczniów biorący udział w konkursie. Mieli ogromny zasób wiedzy o naszej ojczyźnie! Gratulujemy nauczycielom i rodzicom doskonale przygotowanych uczniów. Kilka zdjęć jest w galerii, a resztę można zobaczyć na szkolny blogu https://sp65bydna100lecieniepodleglosci.blogspot.com/ , na którego zapraszamy.

Organizatorki konkursu:  J. Sałasińska- Andruszkiewicz, M. Łucka i G. Kryszak