SP 65 Bydgoszcz
13.12.2017 11:57

Pomóżmy Gabrysi

Komunikaty· R_Ziemska dnia 05.11.2017 19:43 · 1015 czytań · Drukuj
KomunikatyGabrysia Hovhannisyan to tryskająca pozytywną energią dziewczynka, uczennica klasy V a. Radosnym uśmiechem i życzliwością obdarzała koleżanki, kolegów oraz nauczycieli. Niespełna trzy tygodnie temu dowiedzieliśmy się, że dziewczynka jest poważnie chora. Jedynie lekarz z prywatnego szpitala z Gdańska podjął się leczenia Gabrysi, dając iskierkę nadziei.

Bydgoskie Granty Integracyjne

Wydarzenia· L_Drzewiecka dnia 13.12.2017 08:17 · Drukuj
Wydarzenia
Przez ostatnie trzy miesiące nasza szkoła realizowała zajęcia w ramach Bydgoskiego Grantu Integracyjnego pt. "Zmysły - moim przewodnikiem". Uczniowie brali udział w zajęciach z elementami terapii integracji sensorycznej, arteterapii, zajęciach logopedycznych, Treningu Umiejętności Społecznych, gimnastyce korekcyjnej oraz zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych.
Zajęcia prowadziły: p. Teresa Stachowska-Dalke, p. Justyna Kantorska, p. Maria Frąckowska, p. Anna Żandarska, p. Anna Waśniowska, p. Lucyna Drzewiecka.
Bydgoskie Granty Integracyjne zakończyły się 4 grudnia uroczystą galą w Pałacu Młodzieży, z udziałem przedstawicieli miasta oraz dyrektorów placówek biorących udział w projekcie. Uczniowie naszej szkoły zaśpiewali piosenkę Majki Jeżowskiej "Kolorowe dzieci". Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z występu w galerii.

Konkurs klas drugich „Dobre maniery”.

Konkursy· J_Salasinska_Andruszkiewicz dnia 13.12.2017 08:16 · Drukuj
Konkursy
Jak co roku odbył się konkurs klas 2 „Dobre maniery”. Uczniowie byli doskonale przygotowani.
Do końca nie było wiadomo, który zespół wygra. A to wyniki:
I miejsce klasy: 2a i 2b uzyskały:  22 punkty
II miejsce klasy: 2c i 2d uzyskały:  20 punktów
Gratulujemy wiedzy i osiągniętego wyniku!
Nagrody i dyplomy będą wręczone na najbliższym apelu edukacji wczesnoszkolnej.
Organizatorki: Małgorzata Łucka, Joanna Sałasińska -Andruszkiewicz

11 Bieg Mikołajkowy

Wydarzenia· M_Kania dnia 11.12.2017 22:32 · Drukuj
Wydarzenia9 grudnia 2017 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Biegu Mikołajkowym w Starym Fordonie zorganizowanym przez Stowarzyszenie „Razem dla Fordonu". Rozgrzewkę dla 200 uczestników przeprowadził Rafał Hejmej, olimpijczyk, mistrz Europy oraz Polski w wioślarstwie. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe szaliki od firmy Abramczyk oraz medale, czapeczki i czekoladowe mikołajki ufundowane przez partnerów biegu Posła na Sejm Piotra Króla, Radę Osiedla Stary Fordon, Radę Osiedla Terenów Nadwiślańskich. Ekopower, Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa i Stowarzyszenie Razem dla Fordonu. Nie liczył się czas, w jakim pokonywano dystans, ale chęci do integracji, zapał i dobra zabawa. Po biegu były medale, upominki, ciepła herbata i grochówka. Było bardzo MIKOŁAJKOWO :)

Mikołajkowy Mityng lekkoatletyczny

Wydarzenia· M_Kania dnia 11.12.2017 22:19 · Drukuj
Wydarzenia7 grudnia 2017 odbył się Mikołajkowy Mityng lekkoatletyczny na Zawiszy. Udział brały reprezentacje klas IV i V.  II miejsce w mityngu zajęła reprezentacja klasy V Skład IV Klasa - Jakub Murawski IV c, Żychowski Nikodem IV f , Duda Kacper IV c, Lewandowski Marcel IV e, Starzecka Natalia IV c, Kuncewicz Marta IV c, Wawrzyniak Maja IV e, Michalska Julia IV h V Klasa - Oliwier Szyperski V d, Rafał Ciechomski V b, Jakub Siekierkowski V d, Brzeski Krystian V d, Bednarczyk Julia V d, Olejniczak Natalia V e, Plewińska Marcelina V d, Wojnowska Weronika V d Opiekun grupy: Jolanta Fiedorowicz, Magdalena Kania Gratulujemy !!!!!

Finał konkursu międzyszkolnego "Bydgoszcz w jesiennej sukience".

Konkursy· M_Jaworska dnia 09.12.2017 17:46 · Drukuj
KonkursyNasze miasto jest bardzo fotogeniczne w każdej porze roku, ale szczególnie pięknie prezentuje się jesienią. Udowodnili to uczestnicy Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego "Bydgoszcz w jesiennej sukience". 8 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród autorom najpiękniejszych fotografii i otwarcie wystawy. W konkursie wzięli udział młodzi fotografowie z 9 bydgoskich szkół. Zdjęcia konkursowe ukazywały zarówno najbardziej znane miejsca w Bydgoszczy, takie jak Filharmonia Pomorska czy fontanna "Potop", jak i osiedlowe skwery i zaułki, a wszystko w złocie, purpurze i brązie jesiennych drzew. Wystawę można obejrzeć w holu naszej szkoły. Zapraszamy!

Warsztaty z zakresu CYBERBEZPIECZEŃSTWA

Informacje· M_Domanska dnia 08.12.2017 14:07 · Drukuj
InformacjeZapraszamy zainteresowanych rodziców uczniów wszystkich klas na warsztaty z zakresu CYBERBEZPIECZEŃSTWA w poniedziałek 11 grudnia w godz. 16.45-17.30 w sali 201 (główny budynek). Spotkanie jest prowadzone przez trenera projektu Cybernauci.pl, który jest realizowany w naszej szkole i ma na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa korzystania z sieci przez rodziców, nauczycieli i uczniów.

Słodkie Mikołajki w 1a

Wydarzenia· M_Nowakowska_Wojt dnia 08.12.2017 10:11 · Drukuj
WydarzeniaW Mikołajki dzieci z klasy 1a wybrały się do manufaktury słodyczy pod nazwą "Karmelowa Kraina". Ponieważ zaplanowany był dojazd tramwajem, uczniowie zostali wyposażeni w kamizelki odblaskowe, żeby byli bardziej widoczni. Najpierw były zdjęcia przy pomniku króla Kazimierza, a potem w "Karmelowej Krainie" dzieci samodzielne robiły lizaki o smaku ananasa. Z gotowymi lizakami i zrobionymi słodkimi zakupami dla rodziny, poszliśmy na spacer po Starym Rynku. Tam podziwialiśmy ogromną choinkę pod którą też zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia.

Działania profilaktyczne

Informacje· T_Stachowska_Dalke dnia 07.12.2017 18:41 · Drukuj
Informacje6 grudnia 2017 odbyły się spotkania dla uczniów klas V na temat cyberprzemocy. Zajęcia prowadzone były przez strażników miejskich. W ramach spotkań dla Rodziców 11 grudnia 2017 r. w stołówce szkolnej odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci z klas VI na temat cyberprzemocy. Prowadzone przez strażników miejskich. Warto z tego skorzystać, zapraszamy także zainteresowanych rodziców dzieci z innych klas. Początek spotkania 17.45:)

Spotkania z rodzicami

Komunikaty· M_Domanska dnia 07.12.2017 03:57 · Drukuj
KomunikatyW poniedziałek 11.12. br. w budynku głównym odbędą się spotkania z rodzicami uczniów klas IV - VII:
17.45 - 18.00 zebrania
18.00 - 19.30 "drzwi otwarte"

Zebrania rodziców uczniów klas III i IIc odbędą się 11.12.br. - harmonogram

Zebrania rodziców uczniów klas I i II odbędą się 12.12.br. - harmonogram

Andrzejki w osiedlowej bibliotece

Wydarzenia· M_Nowakowska_Wojt dnia 06.12.2017 22:05 · Drukuj
WydarzeniaUczniowie klasy I a, razem ze swoimi paniami 29 listopada pojechali do biblioteki na ul. Brzęczkowskiego. Czekało tam na nas wiele atrakcji. Najpierw obejrzeliśmy wyposażenie biblioteki, dowiedzieliśmy się na czym polega praca bibliotekarza. Potem Pani Bibliotekarka w przebraniu wróżki czytała nam fragmenty książki "Upiorne andrzejki". Następnie obejrzeliśmy prezentację multimedialną na temat zwyczajów andrzejkowych. Jednak najciekawszym momentem dnia okazały się wróżby. Długa kolejka ustawiała się do stolika wróżki Małgosi, a wróżka Edyta robiła zdjęcia. A potem były skoczne tańce. To był dzień pełen wrażeń.

Informacje na temat konkursu Energy@School

Konkursy· M_Butowt dnia 06.12.2017 16:36 · Drukuj
KonkursyZ przyjemnością informujemy, że w ramach szkolnego konkursu Energy@School na wykonanie plakatu lub napisanie wierszyka na temat oszczędzania energii wpłynęło ponad 120 prac. Wyniki zostaną ogłoszone w styczniu.
Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia.

Konkurs na świąteczny wystrój sali

Samorząd Uczniowski· A_Wojdylak_Kujawa dnia 05.12.2017 22:07 · Drukuj
Samorząd UczniowskiTradycyjnie jak co roku Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na świąteczny wystrój sali. Przedstawiciele samorządu będą oceniać Wasze sale 19 grudnia po lekcjach. Wyniki zostaną ogłoszone 22 grudnia podczas Jasełek.
Serdecznie zapraszamy :-)
Opiekunowie Samorządu

Wyniki konkursu "Jesienne drzewo z surowców wtórnych"

Konkursy· A_Wojdylak_Kujawa dnia 05.12.2017 22:04 · Drukuj
KonkursyDrodzy uczniowe klas czwartych, został rozstrzygnięty konkurs ekologiczno-twórczy " Jesienne drzewo z surowców wtórnych". Wszystkie prace zostały ocenione i wyłoniono zwycięzców:
I miejsce- Bartek Dekowski klasa 4f
II miejsce- Kajtek Zieliński klasa 4b
III miejsce- Marek Melkowski klasa 4i
Wyróżnienie otrzymał Mateusz Falkiewicz z klasy 4a
Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie. Serdeczne gratulacje dla wygranych!
Organizator Anna Wojdylak-Kujawa

Energy@School

Informacje· K_Plewa dnia 05.12.2017 19:47 · Drukuj
InformacjeSzkoła Podstawowa nr 65 w Bydgoszczy bierze udział w projekcie Energy@School który zachęca do oszczędzania energii nie tylko w szkołach ale także w domach. Dzięki kilku prostym zasadom można zmniejszyć zużycie chociażby wody i prądu. Gorąco zachęcamy do obejrzenia filmu i zagłosowania na niego poprzez portal społecznościowy Facebook klikając "lubię to" pod tym linkiem.

Mikołaj jest w każdym z nas

Wydarzenia· A_Klinger dnia 05.12.2017 18:37 · 45 czytań · Drukuj
Wydarzenia05.12.2017 roku klasa III B pod opieką pani Agaty Klinger i pani Anny Białokur wybrała się do kina Helios. Ponieważ jako trzecioklasiści poczuliśmy się w tym roku nieco starsi wybraliśmy się na film (a nie na bajkę). "Mikołaj jest w każdym z nas"-film produkcji norweskiej rozbawił nas do łez. Kiedy ponownie rozbłysły światła wyraźnie dało się słyszeć jęk zawodu-Jak to? Jaka szkoda, że już koniec... Ale to nie był koniec!

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus

Konkursy· A_Wojdylak_Kujawa dnia 05.12.2017 18:33 · Drukuj
KonkursyZapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas IV-VI z przyrody i klasy VII z biologii do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus. Wszystkie chętne osoby mogą się zapisywać u nauczycieli przyrody i biologii do 13 grudnia. Termin olimpiady w sesji zimowej to 12.01.2018r. Zakres tematyczny można znaleźć na stronie www.olimpus.edu.pl lub otrzymać od nauczycieli. Zapraszamy serdecznie!

Filmowy listopad - wyniki konkursów

Konkursy· D_Koldun dnia 05.12.2017 18:29 · 35 czytań · Drukuj
KonkursyListopad za nami, czas na przedstawienie wyników konkursów, które odbyły się pod wspólnym tytułem "Filmowy listopad"

Andrzejki klasa Ib

Wydarzenia· A_Rosa dnia 04.12.2017 21:06 · Drukuj
Wydarzenia
30 listopada uczniowie klasy Ib obchodzili popołudnie wróżb i czarów czyli nasze pierwsze Andrzejki klasowe. Wszyscy świetnie się bawili przy muzyce i poczęstunku, a także przygotowanych na wesoło wróżbach andrzejkowych. Wspólna zabawa dostarczyła wielu przeżyć i emocji. Zapraszamy do galerii.

KONKURS DLA KREATYWNYCH UCZNIÓW KLAS IV- VII SP- zadanie 3

Konkursy· A_Chojnacka_Malek dnia 03.12.2017 22:19 · Drukuj
KonkursyZadanie trzecie w konkursie Feynmanki 2018 do pobrania na stronie:
https://gwo.pl/konkurs-feynmanki-2018-p4357

Hasła do odgadnięcia w szyfrze październikowym to: Archimedes(kategoria: LORENZ) i Demokryt (ENIGMA).

"Samorządowe" Mikołajki :-)

Samorząd Uczniowski· K_Blaszak dnia 03.12.2017 22:18 · Drukuj
Samorząd UczniowskiKochani!
Już w środę, 6 grudnia każdy z Was po przebudzeniu zajrzy tęsknie do swoich butów w poszukiwaniu słodkości ( dlatego też pamiętajcie koniecznie o ich wyczyszczeniu dzień wcześniej! ;-) )
Samorząd również wraz ze Śnieżynkami, Rudolfem i Mikołajem szykuje się na ten dzień specjalnie dla Was :-)
A zatem: zakładamy czapki Mikołaja - chyba, że chcecie być pytani, lub pisać niezapowiedzianą kartkówkę ;-) i czekamy na niezapowiedzianych gości ze słodkim poczęstunkiem!
Zapraszamy Was również serdecznie na MUZYCZNĄ PRZERWĘ z playlistą przygotowaną specjalnie na ten dzień przez samego Mikołaja :-)
Do zobaczyska! Ho! Ho! Ho!

Multitest - wyniki konkursu matematycznego

Konkursy· A_Chojnacka_Malek dnia 03.12.2017 22:18 · 101 czytań · Drukuj
Konkursy
17 października 2017 roku w naszej szkole po raz pierwszy odbył się ogólnopolski konkurs matematyczny  MULTITEST 2017.
Organizatorem konkursu jest Centrum Edukacji Szkolnej.

W konkursie wzięło udział 59 uczniów klas IV-VII.

3 grudnia - Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych.

Wydarzenia· K_Zielinska dnia 03.12.2017 20:59 · Drukuj
WydarzeniaZ okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych uczniowie klas integracyjnych przygotowali plakaty pod hasłem "Wszyscy jesteśmy razem", które od czwartku 30 listopada można było oglądać na holu naszej szkoły. Przygotowana została również gazetka zwracająca uwagę na problemy z jakimi borykają się osoby niepełnosprawne ale także na to czego od takich osób możemy się nauczyć. Myślą przewodnią wystawy jest hasło mówiące o tym, że nie należy zwracać uwagi na to co nas dzieli, ale pamiętać o tym co NAS łączy.

"Warsztaty małego architekta" w klasie 2d

Wydarzenia· J_Salasinska_Andruszkiewicz dnia 03.12.2017 20:59 · Drukuj
Wydarzenia
W piątek 1 grudnia na zajęciach w klasie 2 d gościły studentki architektury. Przygotowały one zajęcia pt.: „Jak wygląda dom jednorodzinny?” Na tych zajęciach uczniowie poznali budowę domu, oglądnęli  przekroje i rzuty budynków wykonane na kalce rapidografami (specjalnymi pisakami). Dzieci miały również okazję zobaczyć makiety osiedli domów jednorodzinny  i zabudowy  wielorodzinnej. Studentki na koniec zajęć sprawdziły wiedzę dzieci zadając pytania oraz specjalnie przygotowanym rysunkiem do uzupełnienia.  Warsztaty bardzo się uczniom spodobały . Dziękujemy i czekamy na następne!
Atmosferę zajęć oddają zdjęcia zamieszczone w zakładce „Galeria zdjęć” - zapraszamy do oglądania!

Wicemistrzostwo Bydgoszczy U10 w "Z Podwórka na Stadion o Puchar

Wydarzenia· M_Kania dnia 03.12.2017 20:50 · Drukuj
Wydarzenia
W bardzo silnie obsadzonym turnieju w Bydgoszczy gdzie startowało kilkanaście klubów piłkarskich oraz 3 reprezentacje szkół udało się zdobyć drugie miejsce przegrywając tylko w finałowym meczu z bardzo doświadczoną drużyną MUKSu.
Wspaniałą postawą reprezentację szkoły godnie reprezentowali głownie młodsi uczniowie z rocznika 2009 oraz 2008:
1 MICHAEL ILO
2 SZYMON KWASUCKI
3 TOMASZ MIZIKOWSKI
4 FILIP NOWAKOWSKI
5 ARTUR NADOLSKI
6 ADAM BIAŁOKUR
7 EMIL ROJOWSKI
8 IGNACY JENDRZEJCZAK
9 ALEX WILCZOCH
10 KACPER BANACHOWICZ
Dziękujemy także wspaniałym kibicom oraz przede wszystkim rodzicom za gorący doping. Opiekun: Michał Rulewski

Konkurs "Gwiazda betlejemska w naszej szkole"

Konkursy· G_Frymark dnia 01.12.2017 14:55 · Drukuj
Konkursy
Zapraszamy uczniów klas IV - VII do konkursu przedświątecznego na pomysłową Gwiazdę betlejemską. Każdy może wymyślić swoją Gwiazdę, która prowadziła Mędrców do stajenki.
Prace mogą być z różnorodnych materiałów, płaskie lub przestrzenne. Wszystkie Gwiazdy składamy u katechetów do 15 grudnia 2017 roku.

Konkurs wierszy Juliana Tuwima

Konkursy· E_Wrzesinska dnia 01.12.2017 14:54 · Drukuj
Konkursy
29 listopada 2017 r., ulegliśmy czarowi zabawnych wierszy Juliana Tuwima, które prezentowali uczniowie klas II. Recytujący starali się wyrazić myśli i warsztat artysty poprzez swoją interpretację i zaangażowanie. Powyższe docenione zostało przez rówieśników oraz jury w składzie: M. Nowakowska- Wójt, H. Rossa, E. Wrzesińska.
Przyznano następujące nagrody:
I miejsce- Dominika Kašpar kl. II b
Laura Kwaśniewska kl. II d
II miejsce- Wiktor Szostek II b
III miejsce- Lena Michalak kl. II c
Julia Jarzembska kl II d
Dziękujemy wszystkim, którzy reprezentowali swoje klasy.

Wyniki konkursu "Współczesny Święty"

Konkursy· G_Frymark dnia 01.12.2017 14:52 · Drukuj
Konkursy
Zakończył się konkurs  na przedstawienie świętego z ostatnich 100 lat. Uczestnicy konkursu wykonali prezentacje, plakaty i przestrzenne postace świętych. A oto wyniki konkursu:
W kategorii Prezentacje,
I miejsce ex aequo zajęli Agata Durczak z kl. VIIe oraz Kamil Tomaszewski z kl. IVd
II miejsce  zajął Kacper Suchocki z kl. IVb
Wyróżnienie otrzymała Zuzanna Kurzaj z kl. VIIc
W kategorii praca plasyczno-techniczna
I miejsce  Ewelina Łydka i Laura Wolska z kl. IVi oraz Emilia Stablewska z kl. VIIe
II miejsce zajęła Natalia Burda z kl. IVi
III miejsce Kacper Zajda z kl. VId
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy  :)

Wyniki konkursu piosenki żołnierskiej

Konkursy· R_Ziemska dnia 01.12.2017 14:52 · Drukuj
Konkursy
30 listopada 2017 r. odbył się konkurs piosenki żołnierskiej dla klas drugich i trzecich. Oto wyniki:
KLASY DRUGIE
I miejsce Dominika Kaspar kl. II b
II miejsce Agata Iwaniuk kl.II b
III miejsce Mateusz Tomaszewski kl. II c
wyróżnienie Kinga Żelichowska kl. II d
KLASY TRZECIE
I miejsce Martyna Frąckowiak kl. III h
II miejsce Maja Rybicka kl. III b
III miejsce Tomasz Mizikowski kl.III c
wyróżnienie Paweł Hejnowicz kl.III c
wyróżnienie Milena Bukiej kl. III h
Wszystkim uczestnikom gratulujemy. Organizatorzy: Małgorzata  Kocińska, Alina Zienowicz, Renata Ziemska

Konkurs fotograficzny "Bydgoszcz w jesiennej sukience"

Konkursy· M_Domanska dnia 30.11.2017 19:13 · 171 czytań · Drukuj
KonkursyW ramach międzyszkolnego konkursu fotograficznego "Bydgoszcz w jesiennej sukience" nadesłanych zostało prawie 100 prac. Konkurs jest realizowany jako jedno z zadań projektu "Piękno Bydgoszczy fleszem utrwalone". Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, a część prac przedstawiała przepiękną polską jesień, lecz bez bydgoskich akcentów.

"ZE SPORTEM NA TY" dla klas III

Wydarzenia· M_Kania dnia 30.11.2017 18:19 · Drukuj
WydarzeniaDnia 29.11.2017r. uczniowie naszej szkoły brali udział w rozgrywkach sportowych "ZE SPORTEM NA TY" dla klas III, które odbyły się w Pałacu Młodzieży. Uczniowie musieli wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną, ale również wiedzą ogólną o sporcie. Umiejętność współdziałania w grupie, ogromne zaangażowanie motywowane gorącym dopingiem opiekunów sprawiły, że uczniowie pokonali rywali bezkonkurencyjnie. Zwycięstwo padło łupem naszej drużyny, co dało jej awans do półfinałów. Skład drużyny: Zofia Białokur (3B), Maja Rybicka(3B), Rozalia Kuligowska (3B), Weronika Socha (3B), Rozalia Kwiatkowska (3B), Iga Studzińska (3B), Filip Nowakowski (3B), Michale Ilo (3B), Emil Rojowski (3C).
Opiekunowie: Violetta Szramska i Michał Rulewski

Indywidualne Zawody w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców

Wydarzenia· M_Kania dnia 30.11.2017 18:06 · Drukuj
WydarzeniaDnia 14 i 15 listopada 2017 odbyły się Indywidualne Zawody w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie Jakub Łopacki który zajął 3 miejsce, Konrad Dzierżanowski zajął 4 miejsce. Oliwia Mitręga walczyła zacięcie o 3 miejsce, jednak rywalka okazała się silniejsza. Ostatecznie Oliwia zajęła 4 miejsce.
Gratulujemy!!!!! Opiekunowie: Joanna Ziółkowska, Anna Dziedzińska

Fordon - moja dzielnica

Konkursy· M_Nowakowska_Wojt dnia 28.11.2017 21:30 · Drukuj
Konkursy
W klasach trzecich 27 XI odbył się konkurs plastyczny pt. "Fordon - moja dzielnica".
Jury w składzie: Beata Brzykcy, Aleksandra Gosz i Małgorzata Nowakowska - Wójt zdecydowało, że 5 prac szczególnie zasługuje na wyróżnienie i nagrody.

I miejsce - Julia Ćwikła - kl.3a

II miejsce - Oliwier Wyrkowski - kl. 3d
II miejsce - Julia Schröder - kl. 3a

III miejsce - Gabrysia Szczepaniak - kl. 3i
III miejsce Lilianna Szpadzińska - kl. 3h

Konkurs recytatorski "Mój ulubiony wiersz"

Konkursy· M_Kwiatkowska dnia 28.11.2017 11:38 · 121 czytań · Drukuj
KonkursyKolejna edycja konkursu „Mój ulubiony wiersz” już za nami. Zarówno jury jak i rodzice mieli wspaniałą artystyczną ucztę w klasie, która 27 listopada 2017 roku zamieniła się w teatr. Wszyscy uczestnicy zasłużyli na uznanie za swój ogromny talent. Swoimi występami bawili nas i wzruszali.

Dzień Pluszowego Misia w I- III

Wydarzenia· M_Nowakowska_Wojt dnia 28.11.2017 11:38 · Drukuj
Wydarzenia„Miś pluszowy, miś kudłaty, biały, czarny lub łaciaty. Wszystkie misie my kochamy, bo ich święto dzisiaj mamy.” - taki krótki wierszyk uczniowie klas I – III wklejali do zeszytu razem z rysunkiem misia. Kilka dni wcześniej organizatorki obchodów Dnia Pluszowego Misia na poziomie klas młodszych ( Agnieszka Wrzesińska, Edyta Wrzesińska, Magdalena Waligórska i Małgorzata Nowakowska – Wójt) zachęcały uczniów do wykonania pracy plastycznej pt. „Mój przyjaciel Miś”. Najciekawsze prace prezentowane są na tablicach pt. „Galeria Misiowych Postaci.” Wzbudzają one duże zainteresowanie oglądających. W piątek 24 XI większość uczniów przyniosła do swoich klas ulubione misie. W tym dniu dzieci czytały wiersze lub opowiadania o misiach, śpiewały piosenki, rozwiązywały zagadki, rebusy oraz poznawały historię powstania Dnia Pluszowego Misia. Przypomnieliśmy sobie najbardziej znane misie z filmów dla dzieci, np. Miś Uszatek, Kolargol, Kubuś Puchatek, Miś Paddington, Gumisie i inne.

Konkursy historyczne

Konkursy· B_Brzozowska dnia 26.11.2017 21:23 · Drukuj
Konkursy30 listopada (czwartek) o godz. 13.30 w sali 116 odbędą się następujące konkursy historyczne dla:
kl. VI - Powstanie styczniowe,
kl. VII - Polskie powstanie narodowe (krakowskie, Wiosna Ludów, listopadowe, styczniowe).
Zakres wiedzy: podręczniki + wikipedia (internet).
Zapraszamy - B. Brzozowska, A. Żandarska.

1b w Filharmonii Pomorskiej

Wydarzenia· A_Rosa dnia 26.11.2017 21:06 · Drukuj
Wydarzenia23 listopada klasa Ib wybrała się do Filharmonii Pomorskiej na koncert pt. „Płynie Wisła, nasza Wisła”. Dzieci dowiedziały się, że rok 2017 jest rokiem rzeki Wisły. Wysłuchały kompozycji opowiadających o naszej historii. Zachowując godną postawę, wspólnie zaśpiewaliśmy hymn państwowy. Była to prawdziwa lekcja patriotyzmu. Zapraszamy do galerii.

Opłata za obiady

Stołówka· M_Domanska dnia 26.11.2017 14:46 · Drukuj
Stołówka
Wpłaty za obiady na m-c grudzień 2017 r. przyjmowane będą w dniach 27.11-3.12.2017 r. na konto żywieniowe
97 1240 6452 1111 0010 7469 5680
Termin wpływu należności na konto szkoły upływa - 3.12.2017 r.
Osoby, które nie wypełniły jeszcze „zobowiązania rodzica/opiekuna”,  proszę o jak najszybsze dostarczenie wypełnionego druku do intendenta szkoły (pok. nr 14) - druki do pobrania na stronie szkoły lub osobiście w pok. nr 14
Przypominam o możliwości sprawdzania frekwencji dzieci na obiadach – (część dzieci uczęszcza bardzo nieregularnie)
Opis przelewu musi każdorazowo zawierać:  imię i nazwisko, klasę, nr obiadowy oraz dni w które dziecko ewentualnie nie będzie jadło.
Osoby, które dokonywały odpisów z obiadów w m-cu listopadzie proszę o pomniejszenie wpłaty na grudzień.
Wszelkie zmiany dotyczące m-ca grudnia (rezygnacja całkowita lub rezygnacja z poszczególnych dni) muszą być zgłoszone w m-cu listopadzie, w przeciwnym razie nie zostaną uwzględnione.
Opłata obejmuje okres od 1.12. do 22.12.2017 r.
Obiady –  16*3,00 = 48,00

Dzień Pluszowego Misia

Samorząd Uczniowski· A_Wojdylak_Kujawa dnia 26.11.2017 14:12 · Drukuj
Samorząd UczniowskiW piątek 24 listopada w naszej Szkole obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Czwartoklasiści wzięli udział w konkursie na najbardziej pluszową klasę. A oto wyniki:
I miejsce- 4e
II miejsce- 4d
III miejsce- 4b
Serdecznie gratulujemy Opiekunowie SU

Tydzień Edukacji Globalnej

Wydarzenia· J_Salasinska_Andruszkiewicz dnia 26.11.2017 14:11 · 32 czytań · Drukuj
WydarzeniaNasza szkoła od 5 lat uczestniczy w Tygodniu Edukacji Globalnej. W tym roku hasłem obchodów jest: „Zrównoważony Rozwój - Przyszłość świata zależy od nas!” Edukacja Globalna to bardzo ważny element kształcenia młodego pokolenia. Cały świat jest ze sobą powiązany. Wszyscy musimy razem dbać o to, aby nasza planeta nie była dewastowana, a ludzie byli wobec siebie sprawiedliwi i nikomu nie działa się krzywda.

Dzień Pluszowego Misia - fana koszykówki

Wydarzenia· B_Krzyzanowska dnia 26.11.2017 14:09 · Drukuj
WydarzeniaW piątek na zajęciach koszykówki kl. 4c i chłopców kl. 5d zawitały pluszowe misie, które wzięły udział w 2-godzinnym treningu. Były ćwiczenia i zabawy z miśkami a potem nasi milusińscy zasiedli na ławce kibica i podziwiali nasze zmagania podczas gry w koszykówkę. Trzeba przyznać, że galeria naszych misiów-fanów była spora i różnorodna - i jak tu nie kochać misia! Zapraszamy do galerii.

Spotkanie Rady Rodziców

Komunikaty· M_Domanska dnia 23.11.2017 16:20 · Drukuj
KomunikatyPrzypominamy, że spotkanie Rady Rodziców odbędzie się 27. listopada 2017 r. o godz. 18.00.

2c i 3f w ZTPOK ProNatura

Wydarzenia· A_Wrzesinska dnia 22.11.2017 19:44 · Drukuj
WydarzeniaKlasy 2c i 3f odwiedziły Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych ProNatura. Uczniowie obejrzeli film oraz bajkę o segregacji śmieci i przetwarzaniu odpadów. Ubrani w kaski i kamizelki odblaskowe, zwiedzili Bunkier odpadów i Sterownię. Największe zainteresowanie wzbudził olbrzymi chwytak do pobierania i przenoszenia odpadów. Dziękujemy ZTPOK ProNatura za możliwość odwiedzenia Zakładu.

Dzień Pluszowego Misia -24 listopada

Samorząd Uczniowski· A_Wojdylak_Kujawa dnia 22.11.2017 19:35 · Drukuj
Samorząd Uczniowski24 LISTOPADA W NASZEJ SZKOLE OBCHODZIMY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs dla klas czwartych na najbardziej misiową klasę. Także drodzy czwartoklasiści, w piątek przynosimy misie pysie. W piątek przedstawiciele SU będą odwiedzać Was w klasach i spisywać liczbę miśków. Także zapraszamy do zabawy, a każdy kto przyniesie pluszaka będzie zwolniony z odpowiedzi ustnej.
Zapraszamy serdecznie - Opiekunowie SU

Lekcja z Mistrzem Świata w skoku o tyczce Pawłem Wojciechowskim

Wydarzenia· M_Kania dnia 21.11.2017 21:01 · 91 czytań · Drukuj
Wydarzenia
Dnia 21.11.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 65 w Bydgoszczy pojawił się Mistrz Świata w skoku o tyczce Paweł Wojciechowski. Uczniowie powitali zawodnika  gromkimi brawami. Przedstawienie sportowca  było tylko formalnością. Wszyscy obecni, raz jeszcze przeżyli wspaniałe chwile.

Profilaktyka

Wydarzenia· T_Stachowska_Dalke dnia 21.11.2017 20:49 · Drukuj
WydarzeniaW ramach działań profilaktycznych 20 listopada 2017 r. po raz kolejny (już chyba dziesiąty rok z rzędu) odbyło się spotkanie dla dziewcząt klas VI w ramach realizacji programu "Między nami kobietkami". Odwiedziła nas pani Katarzyna Kuźniacka, sympatyczna i kompetentna położna ze Świecia, która w sposób przystępny opowiedziała dziewczynkom o tajnikach wieku dorastania. Każda z uczestniczek została wyposażona w odpowiedni "pakiet". Osoby nieobecne tego dnia zapraszam - gabinet pedagoga 113 :) Jak co roku nasze uczennice zostały przez prelegentkę ocenione bardzo wysoko. Już za rok kolejne spotkanie, którym planujemy objąć uczennice klas VI i V.

Światowy Dzień Telewizji

Samorząd Uczniowski· K_Blaszak dnia 19.11.2017 19:44 · 77 czytań · Drukuj
Samorząd Uczniowski21 listopada – we wtorek obchodzić będziemy w naszej szkole po raz pierwszy ŚWIATOWY DZIEŃ TELEWIZJI.
Światowy Dzień Telewizji jest corocznym świętem, ustanowionym przez ONZ w 1996 roku, upamiętniającym obrady pierwszego Światowego Forum Telewizji.
Z okazji tego święta zachęcamy wszystkich uczniów do wspólnej zabawy!